TOKAT ALMUS BARAJINDA GÜN AKŞAM OLDU

TOKAT ALMUS BARAJINDA GÜN AKŞAM OLDU

Tokat Almus barajında bir gün doğdu ve battı.Ardında bıraktığı mutluluklar bizleri bir kaç hafta idare etti. 2017 yılına ait avımıza ait görüntüleri sizlere sunuyoruz.

**KULLANDIĞIMIZ TAKIMLAR NELER ?

Sahte pop up mısır ile hazırladığımız takımımız. En verim aldığımız takım. Delikli gezer 50 gr hazırladığımız sazan takımımız.
Aynı düzende 2. takımımın. Önceki takımdan farkı iğnesi ve ipi. Mısırların konumlandırılışına dikkat ediniz. Birbirine dik konulmuş 2 iri sahte mısır. En çok balık aldığımız takımdır.
Sazan avcısının olmazsa olmaz takımı Ronnie Rig. Gün sonunda yüzümüzü en çok güldüren bu takım oldu. Ronnie Rig i buraya tıklayarak daha iyi tanıyabilirsiniz.
Takımlarımızı yemleme karışımları ile dolu pva filelerle birlikte kullandık. Şansınızı arttıracaktır. Yemleme karışımının içeriğini videomuzda da görebilirsiniz.

**BAŞKA NE YEMLER KULLANDIK…

Gün ..çerisinde farklı yemler de kullandık. Yemler ve takımlar ile alakalı görselller videomuzda mevcuttur. Oyemlerden verim alamadık. En çok çalışam takımlarımız yukarıda resimlerdeki takımlar oldu.

** GECE BEKÇİLERİ..

Gece avlarımızda zaten yemleme içinde de kullandığımız haşlanmış iri mısırlarımızı kullanıyoruz..

** PVA (SUDA ERİYEN) FİLEDE KULLANDIĞIMIZ YEMLEME KARIŞIMI

Karışımın içeriğinde tahıl tozları-mısır-aromalar-yulaf
Bu karışımı pva fileler içerisinde kullanıyoruz.

** YEMLEME KARIŞIMI

Yemleme karışımımız haşlanmış kuru mısır aroma ve haşlanmış kendirden oluşmaktadır. Ayrıntılarını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Bizim için güzel bir gün oldu umarım sizin içinde zevkli bir paylaşım olmuştur. Saygılarımızla…

İlginizi Çekebilir   BESLEMELİ(FEEDER) YEMLEME KARIŞIMI

Bir cevap yazın